Akce knihovny v červnu 2017

Dospělé oddělení

Výročí našich spisovatelů

Vladislav Vančura, Valja Stýblová, Hana Bořkovcová, Eduard Petiška, Josef Václav Slánek, Stanislav Kostka Neumann, Josef Kainar, Viktor Fischl  – výstavka knih.

CHVILKU POSTŮJ

Výstava fotografií pana Františka Opálky je přístupná v prostorách knihovny do 30. června 2017.

PŘIVÍTEJTE LÉTO V NOVÉM

Srdečně zveme na prodejní výstavu z tvorby Elišky Hanušové, která je přístupná od 9. června do 23. června 2017 v čítárně knihovny.

Dětské oddělení

KNÍŽKA PRO PRVŇÁČKA

Slavnostní zakončení projektu a pasování prvňáčků na čtenáře.

POCITOVÁ KNIHA

V červnu se v naší knihovně uskuteční, v rámci projektu "Knihovna 21. století", setkání letovických žáků ZŠ Komenského se zrakově postiženými dětmi ze ZŠ v Brně. Při této příležitosti bude dětem s vadami zraku předáno několik ručně vázaných "Pocitových knih", které vyrobily děti z III. B pod vedením paní učitelky Milušky Bělehradové.

2. 6. 2017