e-knihy ke stažení zdarma

Naše knihovna ve spolupráci s portálem www.palmknihy.cz nabízí svým registrovaným čtenářům k vypůjčení přes 9 300 e-knih. Navíc odkudkoliv a zdarma v rámci ročního čtenářského poplatku. Z pohodlí domova si můžete jednoduše vypůjčit e-knihu přes on-line katalog knihovny, která se Vám obratem zobrazí v knihovničce aplikace eReading s viditelně označeným termínem vrácení.Výpůjční lhůta je 31 dnů a lze číst dva tituly najednou bez nutnosti připojení k internetu. 32. den se e-kniha sama vymaže z aplikace.

Jak si e-knihu vypůjčit a všechny další potřebné návody a informace najdete na webové stránce knihovny www.mks-letovice.cz/knihovna/e-knihy

Děkujeme za možnost půjčování e-knih, které můžeme zprostředkovat za finanční podpory Ministerstva kultury z dotačního programu VISK3.

Datum publikace:
21/10/2020