Jižní Morava čte vyhodnocení-10. 11. 2017

Termín pro odevzdání prací byl 31. 10. 2017. Sešly se nám práce od dětí ze ZŠ Letovice, ZŠ Nýrov a také MŠ Čapkova. Předání cen se uskutečnilo 10. 11. 2017 v dětském oddělení knihovny v Letovicích. V dopoledních hodinách jsme přivítaly v knihovně děti z mateřské školy, které vytvořily plastiku nazvanou „Letovice panorama den a noc!“. Jejich práce je krásná, ale bohužel jme nemohly toto dílo zařadit do soutěže, neboť věk dětí nesplňoval požadovanou v kategorii pro práce kolektivu. Přesto o ceny nepřišly, dostaly drobné dárky od knihovny jak pro jednotlivé děti, tak i do školky. Děti si prohlédly knihovnu, popovídali jsme si o knihovně a knížkách a pak jim byly předány ceny. Jejich dílo si můžete přijít prohlédnout do knihovny. Odpoledne se sešly výherci ostatních kategorií a převzaly si ocenění a diplomy. Obě setkání byla moc příjemná. Děkujeme všem, kdo se soutěže zúčastnili a těšíme se na další spolupráci.

14. 11. 2017