Kniha do vlaku pokračuje

Organizátoři projektu Kniha do vlaku vytvořili aktualizovanou mapu, která vznikla díky spolupráci se SŽDC. Všichni, kdo si zapůjčí knihy v Letovicích na nádraží, uvidí místa, kde je možné knihy vracet nebo si jiné půjčit.

Dobrou zprávou také je, že se organizátorům podařilo domluvit spolupráci s Audioteka.cz pro zapojené knihovny - Čtěte ušima (Audio) kniha do vlaku. Audioteka.cz se připojila a umožňuje cestujícím od začátku června 2017 do konce srpna 2017 poslechnout si v aplikaci zdarma (audio) knihu do vlaku. Stačí jet vlakem nebo si zajít na nádraží. Vedle naší knihovničky visí mapa s místy knihovniček na nádražích a banner s QR kódem a odkazem. Cestující si mohou zdarma stáhnout audio knihu Nechtěni od K. Ohlssonové, která tematicky začíná právě na nádražích a pro děti Příběhy zvířátek, jež čte Jiří Lábus.

Věříme, že všechny čtenáře tyto novinky potěší a přejeme šťastnou cestu.

12. 6. 2017