7/12
MKS Letovice / kulturní dům
Ostatní
429,- Kč

ZRUŠENO - MIROSLAV DONUTIL - Na kus řeči

Zrušení představení

Z důvodu finančních problémů pořadatelské agentury Drama Production Frýdek-Místek (a spřízněného online prodejce vstupenek www.ticket365.cz) jsou zrušena představení Žena za pultem (divadlo Kaiser a Lábus, 1. 12. 2021) a Na kus řeči (Donutil, 7. 12. 2021). Ke dnešnímu dni není zatím jasné, zda-li proběhne vrácení peněz za zakoupené vstupenky. 
I když nemá MKS Letovice ani účinkující a jejich domovské agentury s bankrotem pořadatele nic společného, velmi se omlouváme za vzniklé komplikace! Pan Donutil předběžně nabídl kompenzační představení na jaře. Ohledně hry Žena za pultem zatím nemáme informace.
S případnými pohledávkami je nutné se obrátit přímo na agenturu Drama Production. Situaci budeme sledovat a společně s ostatními pořadateli a účinkujícími v případě potřeby podnikneme příslušné právní kroky. Prosíme všechny, aby zakoupené vstupenky uschovali.
 

MKS Letovice (23. 11. 2021)

 

Vyjádření pořadatele:

Dobrý den,

z důvodu covidu jsme se dostali to existenčních problémů, řešíme celou situaci s naší advokátní kanceláří. Veškeré akce se bohužel ruší a informoval bych Vás o tom včas. Hledáme řešení této špatné situace a budeme Vás včas informovat o dalším postupu, nejpozději do pátku 26. 11. 2021. 

Děkuji za pochopení,

Rostislav Meier, jednatel společnosti Drama Production Frýdek-Místek

Program akcí - MKS Program všech akcí v Letovicích - TIC