Rezervace vstupenek na představení v kulturním domě

Vážení a milí návštěvníci kulturních akcí v Letovicích,
jsme velice rádi, že navštěvujete u nás v hojné míře divadelní i hudební představení. A že jste, dle ohlasů, s nabídkou našich kulturních akcí spokojeni.
V poslední době se zde však rozšířil jistý „nešvar". A to nevyzvednutí rezervovaných vstupenek - bez zavolání, bez omluvy. Nejedná se o jednu či dvě vstupenky, ale někdy i řádově v desítkách kusů.
V této souvislosti se na Vás obracím s žádostí o vyzvednutí Vámi rezervovaných vstupenek nejpozději 3 dny před termínem konání kulturní akce, jinak vstupenky Vám nebudou rezervovány. Vstupenky budou v systému rezervovány na jméno, nově žádáme také o Vaše kontaktní telefonní číslo.
Výjimku tvoří návštěvníci, jejichž bydliště je od Letovic vzdáleno více než 30 km, toto sdělí při rezervaci vstupenek.
Kontaktní osobou pro rezervaci vstupenek je paní Renata Daňková, e-mail: dankova@mks-letovice.cz, vstupenky@mks-letovice.cz nebo na tel. č. 739 396 535.
Děkuji Vám za pochopení.
za MKS Letovice Mgr. Jana Trubáková