Anketa Kraj mého srdce 2017

Vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou INCHEBA EXPO PRAHA a pod záštitou Asociace krajů České republiky vyhlašují 6. ročník ankety Kraj mého srdce. Za pět uplynulých let se stala sledovaným a očekávaným kláním krajů České republiky o přízeň široké veřejnosti. Hlasování proběhne on-line formou na turistickém portálu www.kampocesku.cz od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018.

Cílem ankety je mapovat popularitu krajů ČR v deseti kategoriích: letní dovolená, pěší turistika, cykloturistika, folklor a tradice, lázně, lázeňství, wellness, památky/historická místa, zimní dovolená, výlety s dětmi, koně a koňské stezky, zážitky a adrenalin. Hlasující udělují v každé kategorii tři hlasy svým preferovaným krajům. Účastníci ankety tím oceňují jednotlivé kraje podle svých turistických zkušeností v odcházejícím roce anebo podle přání, kam by se chtěli podívat v letech následujících.

Výsledky VI. ročníku ankety Kraj mého srdce budou vyhlášeny a ceny pro vítězné kraje předány 15. února 2018, v první den 27. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze. Dále budou výsledky zveřejněny na serveru www.kampocesku.cz a v magazínu KAM po Česku – vydání březen 2018.

6. 11. 2017
Anketa Kraj mého srdce 2017
Anketa Kraj mého srdce 2017