Akce knihovny v červenci 2017

MÁ VLAST CESTAMI PROMĚN

Putovní výstava Má vlast cestami proměn přináší svědectví o příznivých proměnách zanedbaných míst a sídel v naší krajině. Díky odhodlání místních lidí a ochotě řady sponzorů se chátrající stavby mění v důstojné objekty s užitečnou náplní, veřejný prostor dostává novou tvář, sakrální objekty nacházejí svůj ztracený smysl a příroda se nadechuje k novému životu.

Výstava je přístupná v prostorách chodby knihovny.

TVOŘIVOST A KREATIVITA

Prezentace studentů Masarykovy střední školy Letovice.

Výstava je přístupná po celý červenec a srpen v prostorách čítárny knihovny.

ČÍTÁRNA U HAVLA

Po celé prázdniny v otevírací době knihovny nabízíme možnost čtení denního tisku a časopisů před knihovnou u sochy Václava Havla. Starší čísla novin a časopisů budou přímo venku u stolků, kde je bude možné půjčit, přečíst a zase vrátit do boxu. Nová čísla novin a časopisů se půjčují k přečtení přímo v knihovně na dospělém oddělení. Ty si potom máte možnost přečíst buď přímo v knihovně, nebo před knihovnou a po přečtení vrátit zpět u pultu dospělého oddělení.

Dětské oddělení

Prázdninová nabídka:

V otevírací době dětského oddělení si můžete přijít zahrát tyto hry: Activity, Bang!, Bílé historky Carcassonne, Černé historky – klasické a středověké, Česko – otázky a odpovědi, Sabotér, Scrabble, Tangram, Tučňáci na ledu a další.

7. 7. 2017