Putování s letovickou bludičkou / Krasíkovo království

Putování s letovickou bludičkou

Ve spolupráci s Managementem MAS Moravský kras Putování s letovickou bludičkou, zábavnou stezku plnou úkolů, poznání a pohádkových bytostí.

Rádi se procházíte? Je pro vás luštění tajenek výzvou? Vezměte maminku, tatínka, prarodiče, paní učitelku nebo paní družinářku a vydejte se společně s naší letovickou bludičkou na putování po zajímavých místech našeho krásného města. Dozvíte se něco z naší historie, chybět nebudou ani zajímavosti a hlavně poodhalíte, jaké nadpřirozené bytosti Letovice obývají. Nestává se často, aby se tvorové z pohádkové říše zjevovali lidem, ale třeba budete mít štěstí a někteří z nich se na této stezce ukáže i vám. Nemusíte mít strach, letovická bludička vás tímto putováním provede, poradí a jistě prozradí i nějaké důvěrnosti ze života svých pohádkových kamarádů. Dozvíte se například, kde se po setmění schází nebo jaké zvyky mají.

Putování začíná v turistickém informačním centru, kde dostanete veškeré pokyny a tištěný materiál na cestu včetně mapy.

Aktivně zapojte všechny, kteří se s vámi cesty účastní. Někdy možná budete potřebovat radu někoho staršího, ale jistě si se všemi úkoly zdatně poradíte.

Na každého, který zdárně dojde do cíle, čeká zasloužená odměna. Více prozrazovat nebudeme.

Těšíme se na všechny výletníky v turistickém informačním centru po–pá: 08.00–12.00, 12.30–16.30 hodin, od 1. 6. do 15. 9. i v sobotu v čase: 10.00–16.00 hodin, v neděli je zavřeno.

Více informací o ostatních stezkách na webových stránkách: http://www.krasko.info/putovani-sneka-krasika-za-kamarady/

 

Naše infocentrum patří mezi pohádkové kanceláře, které jsou součástí pohádkového království šneka Krasíka. Dětem, které se chtějí na pohádkové putování vydat, vydáme v naší pohádkové kanceláři cestovní pas, mapu a zkušeným cestovatelům rozdáme zasloužené odměny.  Veškeré podrobnosti najdete na: https://krasik.cz/

Datum publikace: 
12/6/2020