Aktuality

V pátek 19. července 2024 ve 20.00 hodin vystoupí na letovickém zámku oblíbená hudební skupina Čehomor.
Vstupenky si v prosinci můžete koupit za výhodné ceny a proměnit je tak v krásný vánoční dárek.
Předprodej: 1. vlna 650 Kč, 2. vlna 690 Kč, 3. vlna 790 Kč, na místě 850Kč
V případě, že se rozhodnete vyzvednout si vstupenky osobně, najděte si VÝDEJNÍ MÍSTO zde.

V našem infocentru si můžete mezi prvními zakoupit novou Turistickou známku s motivem historické lékárny v Nemocnici Letovice.

V našem infocentru nově zakoupíte krásnou publikaci Kunštátsko...hledání ztraceného času (Ladislav Dostál a kolektiv) za 390 Kč.

Nově nabízíme v prodeji publikaci Obec Stvolová (100 Kč), pohlednice obec Stvolová - Vlkov a obec Stvolová - Skřib ( 7 Kč) a magnetky na lednici obec Stvolová - Vlkov a obec Stvolová - Skřib (25 Kč).

Nově nabízíme k prodeji pamětní mince s letovickým zámkem, které si můžete koupit u nás v infocentru za 60 Kč. Každá mince je vložena do samostatného plastového pouzdra.

Pokud jste sběratelem Turistických magnetek Sestav si svůj svět, pak nezapomeňte navštívit i naše infocentrum, kde NOVĚ seženete rovnou 3 dílky! A pokud jste ještě o této vzdělávací hře pro všechny návštěvníky památek neslyšeli, veškeré informace najdete na www.sestavsisvujsvet.cz anebo si rovnou stáhněte novou mobilní aplikaci pro Android a iOS Sest

Putování s letovickou bludičkou

Ve spolupráci s Managementem MAS Moravský kras Putování s letovickou bludičkou, zábavnou stezku plnou úkolů, poznání a pohádkových bytostí.