VO CO GOU na začátku roku 2016

Se začátkem března se chýlí k závěru plesová a společenská sezóna. Rády bychom ji i pro veřejnost zrekapitulovaly, protože byla opravdu výjimečná.

Předtančení na plesech letos byla v režii nejstarší mažoretkové skupiny VO CO GOU III a za zvládnutí celého plesového maratonu před nimi musíme smeknout, protože jej absolvovaly s grácií, nadšením a úsměvy na rtech. Na předtančení během ledna a února vyrážely téměř každý víkend. Dokonce se dvakrát stalo, že zvládly i dva plesy za jeden víkend. A vystupovaly nejenom v Letovicích, ale i v širokém okolí.

Vedle samotných děvčat patří naše velké poděkování i rodičům. Protože bez jejich podpory, pomoci a ochoty bychom se ani letos neobešly. DÍKY! Děkujeme za pomoc s přešíváním některých kostýmů. Děkujeme za odvozy a dlouhá čekání na plesech ve vzdálenějších místech. A děkujeme za důvěru, se kterou s námi holky na večerní vystoupení pouštěli.

V Letovicích nás letos čeká poslední předtančení, a to 19. března na plese sportovců. Budeme rády, pokud vás tam uvidíme!

Ovšem nejenom plesy je živa Taneční skupina VO CO GOU. Máme za sebou taneční soutěž v Kunštátě a chystáme se na velkou mažoretkovou soutěž do Brna. A připravujeme už desátý ročník nesoutěžní přehlídky mažoretek, která se v Letovicích uskuteční 22. května. Přijměte naše pozvání do areálu AFK Letovice, kde se naše jubilejní přehlídka bude konat. Těšíme se na vás!

5/3/2016