Z e-mailové schránky taneční skupiny VO CO GOU

22. května se v Letovicích konala 10. nesoutěžní přehlídka mažoretek.

Nahlédněte do e-mailové schránky taneční skupiny VO CO GOU.

 

From: TJ Sokol Velatice, oddíl Velásky

To: Taneční skupina VO CO GOU

Sent: June 12, 2016

Subject: Poděkování

 

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní reakci na vaši úžasnou přehlídku. Posílám několik poznatků, poděkování, zážitků:

1. Na prvním místě děkuji za krásné, vlídné přijetí, za každičký projev účasti, za vytvoření přátelské atmosféry, za pocit domácího prostředí, za jednoznačné a jasné pokyny, za skvělou přípravu...

2. Máte skvělé moderátory. Líbilo se mi, že byli dva, každou skupinu pěkně představili, nezasahovali do vystoupení, měli dostatek času a prostoru, vypadali, jako opravdoví profesionálové (z divadla, nebo rozhlasu?). Zvukař na kterého je spolehnutí.

3. Město i hřiště zaplavily davy diváků. Až na jednu výjimku přijeli i všichni rodiče našich děvčat, což se ještě nestalo ani když jsme měli vystoupení u nás doma. Přijeli se prostě podívat na ty ostatní. Bylo vidět, že obdobné to bylo i u ostatních skupin.

4. Velkým překvapením pro mě byl skautík nesoucí název naší skupiny dokonce s erbem naší malé nevýznamné vesnice. Výborný nápad, důstojné provedení!

5. Máte skvělé zázemí. Budova školy je ideálním místem pro převlékání, hřiště s tribunou zaručuje výhled téměř z každého místa.

6. Přesto, že jsme přijeli s pompony, necítili jsme se méněcenní, s hůlkami to zatím tak dobře neumíme, ale co není... ;-)

7. Díky za ocenění, pro nás trenérky je to vzpruha. Děvčata koukala na dort a došlo jim, že právě byla za svůj výkon oceněna. Po příjezdu domů jsme strávili další hodinu v tělocvičně a klubovně sdílením zážitků s upatlanou pusou i rukama (zrovna ten víkend nám prasklo vodovodní potrubí a netekla voda). Tak dobrý dort jsme ještě neměly.

8. Společnou skladbu jsme si představovali trošku jinak. Jedinou zkušenost máme z přehlídky v Hodoníně, kde jedna předcvičovala a ostatní po ní opakovali. Naše holky měly stejnou představu. Po úvodním zmatku a zděšení se snažily napočítat svoji sestavu, ale ztrácely se. Vyzkoušely si, jak vůbec není jednoduché tancovat na počítání a ještě k tomu na jinou hudbu. My trenérky jsme se chtěly zahrabat ½ m pod zem, ale pak jsme si řekly, že s tak obrovskýma krtincama byste asi měli problém, a problémy vám opravdu dělat nebudeme. Nicméně až jsme se vzpamatovaly z původního překvapení a rozhlédly se kolem, nic krásnějšího jsme neviděly. Ti, kteří byli připraveni lépe, opravdu předvedli to nejlepší, co umí.

9. Celý den jsme si náramně užili. Holky sledovaly každé vystoupení, fandily, tleskaly, neměly ani čas si odběhnout na záchod. Sluníčko a teplé počasí pro nás, a věřím, že i pro vás, byl opravdový bonus.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY, že jsme mohli být součástí této krásnéa podařené přehlídky. Klobouk dolů před vaším pořadatelským uměním. Asi jsem něco přehlédla, zapomněla, co by stálo za povšimnutí, odpusťte, prostě jste byli skvělí.

Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo a že jsem vychrlila všechno to, co nosím v hlavě už od poslední skladby.

 

Za TJ Sokol Velatice, oddíl Velásky, Zita Strejčková

30/6/2016