prostory knihovny
vstupné volné

Vánoce začínají v knihovně

Přijďte se zúčastnit tradičního vánočního řemeslného jarmarku s ukázkami gravírování skla, plstění vlny, práce s kovem a pečení perníčků. Uskuteční se v knihovně Letovice, chodba budovy Tyršova 2, čítárna knihovny a v parčíku u busty Václava Havla.

Doprovodný program - v muzeu města Letovice od 15:00 hodin proběhne - vánoční hra se zpěvy ZUŠ "V Betlémě není místo" (účinkují LDO Smíšci a Alík a dětský pěvecký sbor Sluníčko, přípravy - Hana Bočková, Marie Nečasová, klavírní doprovod - Dagmar Lžíčařová), dále v 16:00 hodin proběhne Vánoční kouzlení Lukáše Mistra a pomocníků, v 17:00 hodin koledový jam session "Letovice zpívají koledy", texty pro zpěv a noty pro hru k dispozici na místě a také výstava betlémů. Od 18:00 hodin u busty Václava Havla k vidění ohňová show spolku Lupus albus.

Od 13:00 do 16:00 hodin v MC Paleček proběhne tvoření vánočních přáníček.

Občerstvení bude zajištěno, k dispozici bude například punč, svařené víno nebo perníčková kavárnička. Vstup na akci je volný.

Během jarmarku můžete osobně prodávat své výrobky, přihlášky podávejte osobně nebo na uvedených telefonech knihovny Letovice - 516 474 225, 775 568 304

Program akcí